Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Důležité informace pro pacienty MUDr. Kadidlové

Praktická lékařka MUDr. Ivana Kadidlová ukončí k 30. dubnu 2020 svoji činnost.

Za součinnosti města Poličky bylo okamžitě vyhlášeno Krajským úřadem Pardubického kraje výběrové řízení na nového lékaře, ale ten bude moci zahájit svoji činnost až s určitým zpožděním.

Proto je důležité, aby pacienti oslovili doktorku Kadidlovou a nechali si předepsat léky, které dlouhodobě užívají, ideálně na delší dobu dopředu (na recept lze předepsat dávku na 3 měsíce, ev. využít opakovací recept, kterým lze pokrýt i delší období). Aktuální telefonní číslo MUDr. Kadidlové je 723 116 260. Po 30. dubnu už doktorka Kadidlová nebude moci léky předepisovat a ostatní praktičtí lékaři nebudou mít k dispozici dokumentaci.

Pacienti v dočasné pracovní neschopnosti, která nebude ukončena do 30. 4., by měli zvážit převedení pracovní neschopnosti na specialistu, který se danou problematikou zabývá, než se situace vyjasní.

Do doby, než se najde nástupce praxe, Vás mohou v případě akutních obtíží ošetřit ostatní praktičtí lékaři z Poličky formou tzv. nepravidelné péče bez nutnosti registrace.

Výčet lékařů a tel. spojení:

MUDr. Jaroslav Haman - tel. 461 721 234

MUDr. Lubomír Jílek - tel. 724 544 712

MUDr. Olga Pávková - tel. 461 721 740

MUDr. Magda Stodolová - tel. 772 727 022, 461 722 740/136

Předání zdravotní dokumentace bude zajišťovat MUDr. Kadidlová, a to v dosavadním místě její činnosti (ordinace v ul. Tyršova) a to minimálně do 29. 5. 2020. Dle vývoje situace a počtu předané dokumentace je možné i prodloužení termínu. Předání bude probíhat:

• osobním vyzvednutím po telefonické dohodě s paní doktorkou na základě písemné žádosti

• na základě písemné žádosti přímo nově zvolenému ošetřujícímu lékaři, který přijímá nové pacienty.

Zdravotní dokumentace toho, kdo si ji do stanoveného data nevyzvedne nebo si nevyžádá její převedení na jiného lékaře, bude uložena na krajském úřadu, kde bude možné si ji vyzvednout.

Vložil Šauerová Naděžda (4/14/2020), přečteno 123x

Právě procházíte:

Úvod | Městský úřad | Tiskové zprávy | Důležité informace pro pacienty MUDr. Kadidlové